info@nanoprotech.cz
+420 778 544 000
PO - PÁ 8:00 - 16:00

O nás

JSME VÝHRADNÍ
ZÁSTUPCI 
ZNAČKY
LIQUID GUARD®

Jsme ryze česká společnost ELF Logistic s.r.o. a už od roku 2012 se zabýváme vývojem, výrobou a prodejem nanotechnologií v roztocích. Začínali jsme ve sdílených kancelářích, dnes naše produkty pod značkami NANOPROTECH, INPRODUCTS a GNP naleznete ve stovkách obchodů v České republice i na Slovensku.

Naše produkty používají nejen soukromí uživatelé, ale i profesionálové, výrobní sektory, městská policie, ozbrojené složky a mnoho dalších zákazníků.  Za tu dobu jsme ušli velký kus cesty a nyní v našem sortimentu naleznete kromě antimikrobiální ochrany Liquid Guard také antikorozní a izolační spreje značky NANOPROTECH, šetrné a efektivní čističe pod značkou GNP a inovativní impregnace INPRODUCTS na bázi nanočástic křemíku.

Skoro všechny produkty máme v několika velikostech, jsme pevně ukotveni na českém a slovenském trhu a pomalu expandujeme do celého světa. Za naše snažení jsme také obdrželi nespočet referencí a ocenění. Baví nás inovativní produkty a postupy, a proto dlouhodobě spolupracujeme s výzkumnými ústavy, univerzitami i soukromými subjekty jak v Česku, tak i v zahraničí.

V roce 2020 jsme se stali hrdým výhradním zástupcem inovativní ochrany proti mikrobiálním škůdcům značky Liquid Guard® pro Českou republiku.

let NA TRHU

značky

PRODUKTŮ

SPOKOJENÝCH ZÁKAZNÍKŮ

SEZNAMTE SE S NAŠÍM TÝMEM

Anatoly Kopshin

Ředitel společnosti

anatoly@nanoprotech.cz
+420 773 191 204

Marek Hrazdira

Obchodní manažer

hrazdira@nanoprotech.cz
+420 778 494 495

Martin Faltýnek

Grafický design & marketing

faltynek@nanoprotech.cz
+420 608 779 411

Anna Šustrová

Objednávky & faktury

objednavky@nanoprotech.cz